Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbushes PD 18 W

Busy Mbushes PD 18 W

Prezantimi i karikuesit të makinës PD 18 Wats, përmirësimi i përsosur për aftësitë e karikimit të automjetit tuaj. Ky karikues i fuqishëm makine është i aftë të japë deri në 18 Watt fuqi, duke e bërë atë ideal për karikimin e shpejtë të pajisjeve tuaja USB-C dhe USB-A. Përputhshmëria e tij e gjerë siguron që mund të karikojë pothuajse çdo pajisje, ndërsa madhësia e saj kompakte e bën të lehtë marrjen me vete kudo që të shkoni. Karakteristikat e tij të integruara të sigurisë ofrojnë mbrojtje nga mbirryma, mbitensioni dhe mbinxehja për një përvojë të besueshme dhe të sigurt karikimi. Me dizajnin e tij elegant, modern dhe aftësitë me performancë të lartë, karikuesi i makinës PD 18 Wats është shtesa perfekte për ngasjet tuaja të përditshme.

Çmimi i rregullt €5,39
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,39
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota