Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbushes Kabllo 3 ne 1

Busy Mbushes Kabllo 3 ne 1

Prezantimi i karikuesit 3 në 1 të makinës - zgjidhja perfekte për nevojat tuaja të karikimit në lëvizje! Kjo pajisje e hijshme dhe kompakte përshtatet në çdo makinë dhe është i vetmi karikues që ju nevojitet. Ai përmban tre porte që ju lejojnë të karikoni deri në tre pajisje në të njëjtën kohë. Teknologjia e saj e karikimit të shpejtë siguron që pajisjet tuaja të karikohen plotësisht brenda një kohe të shkurtër. Karikuesi 3 në 1 i makinës është projektuar për të qenë i lehtë dhe i lëvizshëm, në mënyrë që ta merrni me vete në lëvizje. Përputhshmëria e tij universale ju lejon të karikoni çdo pajisje, përfshirë pajisjet Apple dhe Android. Merrni në dorë këtë aksesor thelbësor dhe qëndroni gjithmonë të ngarkuar!

Çmimi i rregullt €10,69
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,69
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota