Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

Busy Mbajtes per Telefon 3 in 1

Busy Mbajtes per Telefon 3 in 1

Aksesorët: filxhan thithës ekstra i fortë për montim në kllapa të xhamit të përparmë, në pult ose në ajrin e makinës pa lënë asnjë shenjë.


Kjo montim ofron një mënyrë të thjeshtë dhe të sigurt për të lidhur telefonin tuaj duke e bërë atë ideal për makina, kamionë, SUV, etj.


Xheli ngjitës më i fortë me 3 shtresa, i cili e bën mbajtësin më të sigurt në krahasim me arna të zakonshme me një mekanizëm ngjitës shtesë që siguron fuqi të fortë thithjeje në sipërfaqe të lëmuara dhe nuk lë gjurmë pas.


Aplikim i lehtë, përputhshmëri e gjerë: vetëm me njërën dorë, mund ta lëshoni ose vendosni celularin tuaj në sekonda.

Kapëse jo rrëshqitëse që e mbajnë pajisjen fort dhe nuk shkaktojnë dëme.

Krahu teleskopik që lejon një pamje më të mirë të pajisjes.

Një bashkim që lejon rrotullim 360 gradë për rregullim më të lehtë.

Çmimi i rregullt €7,90
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €7,90
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota