Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Mbajtes magnetik per telefon

Busy Mbajtes magnetik per telefon

- Magnet të fuqishëm që mbajnë pajisjen tuaj të sigurt
- Lehtë në përdorim dhe super dizajn
- Nuk ndërhyn me sinjalin
- Pjesë metalike shtesë
- 360 gradë nuk e pengon vozitjen

Çmimi i rregullt €4,09
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,09
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Color
Shikoni detajet e plota