Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Kabllo Type C to Type C 1.8m NEW MODEL

Busy Kabllo Type C to Type C 1.8m NEW MODEL

Kjo kabllo lidhëse e tipit C në Lloji C 1,8 metra është e përkryer për lidhjen e pajisjeve tuaja me një portë të tipit C. Ofron një lidhje të shpejtë dhe të besueshme për të transferuar të dhëna, audio dhe video midis telefonave, tabletëve, laptopëve dhe pajisjeve të tjera. Kabllo është bërë nga materiale me cilësi të lartë, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj përkuljeve dhe konsumit. Është gjithashtu i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve USB Type C, duke ju siguruar një lidhje universale dhe të përshtatshme.

Çmimi i rregullt €10,69
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,69
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota