Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Busy Altoparlant me Bluetooth Portable

Busy Altoparlant me Bluetooth Portable

- Altoparlant Hi-Fi me dimensione 45 mm dhe 2 altoparlantë për zë të pastër dhe të pastër
- Distanca e zërit deri në 10 metra
- Kapaciteti i baterisë 3.7V 2400 mAh
- Koha e punës (kur dëgjoni muzikë normalisht) - 5 orë
- Pesha për njësi – rreth 558 g
- Koha e karikimit – 3-4 orë
- Aksesorët – Një kabllo Aux, një kabllo USB dhe manual

Çmimi i rregullt €15,99
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €15,99
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota