Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Brushe Per Fellne

Brushe Per Fellne

Furça luksoze e rrotave me aliazh ju lejon të pastroni dizajne komplekse të rrotave dhe zona të vështira për t'u arritur. Përdorimi i furçës së rrotave të aliazhit ju ndihmon të pastroni zonat që janë të vështira për t'u arritur me një sfungjer, duke rezultuar në një përfundim të ekspozitës edhe në modelet më komplekse të rrotave.

- Dorezë gome e butë dhe komode
-Qimet që nuk gërvishten
-Ndihmon në pastrimin e pluhurit të frenave dhe papastërtive të rrugës nga rrotat e aliazhit
-E dizenjuar për t'ju dhënë një përfundim profesional

Çmimi i rregullt €3,10
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,10
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota