Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Aroma X Shape Mukhalat

Aroma X Shape Mukhalat

AROMA CAR X SHAPE X Shape është një freskues ajri polimer për shoferët që vlerësojnë minimalizmin dhe dizajnin modern. E vendosur në ventilim, freskia dhe aroma origjinale e përbërë nga parfumet franceze qëndron e freskët deri në 40 ditë.

Çmimi i rregullt €2,59
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,59
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota