Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Antenë për Veturë

Antenë për Veturë

Kjo Antenë për Veturë është krijuar për t'ju mbajtur të lidhur në lëvizje. Është e përkryer për pronarët e makinave dhe kamionëve që duan të qëndrojnë të lidhur gjatë rrugës. Kjo antenë është e lehtë për t'u instaluar dhe do të sigurojë marrjen e qartë të sinjaleve të radios AM/FM. Është bërë nga materiale të qëndrueshme që mund t'i rezistojnë kushteve të vështira të motit dhe është projektuar për t'iu përshtatur shumicës së automjeteve. Me këtë antenë, ju mund të shijoni tingull të pastër kristal dhe të qëndroni të lidhur ndërsa jeni duke vozitur.

Çmimi i rregullt €3,50
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €3,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota