Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Akumulator I testimit te baterise

Akumulator I testimit te baterise

Testuesi shumëfunksional i baterisë/alternatorit PRAXIS është një mjet i shkëlqyeshëm për t'u mbajtur në dorë. Një mjet me kaq shumë funksione: kontrolli i gjendjes së alternatorit, kontrolli i gjendjes së baterisë, kontrolli para karikimit dhe ekrani i mbingarkesës.

KARAKTERISTIKAT:
Ekrani me 6 LED është i lehtë për t'u lexuar, dhe madhësia e vogël dhe pesha e lehtë e bëjnë atë më të rehatshëm për t'u përdorur.
Tensioni dhe rryma maksimale: 12V
Do të merrni gjithashtu dy klipe testimi për përdorim të sigurt dhe të lehtë

Çmimi i rregullt €4,85
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,85
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota