Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Air freshener Wunder Baum CLIP

Air freshener Wunder Baum CLIP

Klipi mund të ngjitet kudo dhe ofron aromë për javë të tëra! Clip është një freskues i fuqishëm ajri në një dizajn të bukur dhe elegant.

Për makinën, shtëpinë, karvanin, varkën dhe çdo vend tjetër që ju pëlqen të jeni.

Freskuesit e ajrit Wunderbaum janë bërë nga një gamë përbërësish aromash të zgjedhura me kujdes që janë miratuar nga Shoqata Ndërkombëtare e Aromave (IFRA).

Çmimi i rregullt €2,50
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,50
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota