Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

AIR FRESHENER AROMA CAR LEAF

AIR FRESHENER AROMA CAR LEAF

Një freskues celuloze në formë të varur, me aromë të lëngshme. Të frymëzuar nga natyra, ne projektuam një freskues në formën e një gjetheje të aromatizuar me aroma delikate. Ky kombinim perfekt përshtatet në mënyrë ideale për çdo markë dhe model makine.

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Hiqeni freskuesin nga petë. Vareni produktin vertikalisht në pasqyrën e pamjes së pasme dhe shijoni aromën tuaj të preferuar.

TEKNOLOGJIA:
Celuloza – një freskues i varur me aromë celuloze. Aroma lirohet gjatë procesit të avullimit.

Çmimi i rregullt €0,74
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €0,74
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota