Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

AIR FRESHENER AROMA CAR GEL

AIR FRESHENER AROMA CAR GEL

Një freskues ajri makine në një kavanoz me kapak, i mbushur me një përbërje aromatike në formë xheli. Aromat e zgjedhura me kujdes do të freskojnë mrekullisht ambientet e brendshme të makinës duke hequr erërat e pakëndshme.

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Kthejeni kapakun plastik. Hiqni kapakun. Vendoseni kapakun dhe shijoni një aromë intensive në makinën tuaj. Produkti mund të vendoset në një mbajtëse filxhani ose nën një nga sediljet e përparme.

TEKNOLOGJIA:
Xhel – përbërje aromatike me cilësi të lartë në formë xheli. Aroma lirohet në procesin e avullimit; si rezultat, xhel tkurret.

Çmimi i rregullt €4,09
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €4,09
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota