Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

AIR FRESHENER AROMA CAR

AIR FRESHENER AROMA CAR

Një qese aromatike dekorative që përmban topa polimer të aromatizuar me aroma. E përkryer për t'u varur në pasqyrën e pamjes së pasme ose për t'u instaluar në një ventilim ajri.

 

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Hiqeni produktin nga paketimi. Lidheni shiritin në pasqyrën e pasme ose instaloni produktin në një ajrim dhe shijoni aromën tuaj të preferuar deri në 40 ditë.

 

TEKNOLOGJIA:
Polimer - një material i sigurt që përfshin një aromë e cila lirohet gjatë procesit të avullimit.
Çmimi i rregullt €2,19
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €2,19
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.
Style
Shikoni detajet e plota